Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13694
Stary 29.05.2011, 18:36
kreseq napisał(a):Wyświetl post
http://legionisci.com/news/43093_Skorza_zostaje.html

Ch... im w plecy... Co za cioly.
Co by nie mowic Legia jest wygranym tego sezonu -3 miejsce w lidze, zdobyty Puchar Polski wiec tak zle nie jest patrzac jak zakładano
Odpowiedz cytując