Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13688
Stary 29.05.2011, 18:09
Ależ Lechia sfrunęła w tabeli... 8 miejsce... Pamiętam jak na koniec rundy jesiennej ktoś tam z Lechii powiedział (kiedy byli wysoko), że cel na sezon - 8 miejsce - osiągnięty z nawiązką. Cóż, zamiast grać w Europie, wypełnili plan minimum :/ Szkoda, bo wolałbym zobaczyć Lechię w pucharach, a nie Jagillonię, Lechia ma większy potencjał.

A MP z 56 punktami...
Legionista
Odpowiedz cytując