|
Ależ Lechia sfrunęła w tabeli... 8 miejsce... Pamiętam jak na koniec rundy jesiennej ktoś tam z Lechii powiedział (kiedy byli wysoko), że cel na sezon - 8 miejsce - osiągnięty z nawiązką. Cóż, zamiast grać w Europie, wypełnili plan minimum :/ Szkoda, bo wolałbym zobaczyć Lechię w pucharach, a nie Jagillonię, Lechia ma większy potencjał.
A MP z 56 punktami...
|