Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13653
Stary 29.05.2011, 14:39
Jezeli mam byc szczery, to chcialbym zeby Polonia na Legii... wygrała. Wole ten biedny Bytom w lidze niz zafajdana Cracovie. Choc zapewne spadną z ligi Polonia i Arka. O ile o Arke jestem spokojny, ze sobie poradzi w I lidze, to dla Polonii to moze byc ostatni mecz w Ekstraklasie na pare, parenascie lat.
Ostatnio edytowane przez killzone : 29.05.2011 o godz. 14:41.
Odpowiedz cytując