Jezeli mam byc szczery, to chcialbym zeby Polonia na Legii... wygrała.

Wole ten biedny Bytom w lidze niz zafajdana Cracovie. Choc zapewne spadną z ligi Polonia i Arka. O ile o Arke jestem spokojny, ze sobie poradzi w I lidze, to dla Polonii to moze byc ostatni mecz w Ekstraklasie na pare, parenascie lat.