For_FuN_ napisał(a):

To kto dzisiaj spada? Stawiam, ze wszystkie ekipy walczace o utrzymanie solidarnie polegna na wyjazdach , czyli Bytom i Arka wylatuja z ekstraklasy.
|
A ja mam jakieś dziwne przeczucie, że Cracovia i Bytom przegrają, a Arka zremisuje
