Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Aero
Junior Member
Od: 07.2010
Offline
#
9541
29.05.2011, 13:50
to pewnie będzie Daley - negocjowaliśmy z nim w letnim okienku, jest synem legendy Ajaxu - Danny'ego, tam jeszcze pewnie nie pogra, a kolejnego wypożyczenia do klubu z Eredivisie może nie chcieć, zobaczymy.
Aero
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aero
Znajdź inne posty napisane przez Aero