Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12835
Stary 29.05.2011, 13:36
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
to do mnie ?
Tak. W kwestii bana za kontestowanie swojego poparcia dla prezydenta Gruzji. Chyba, że był jednak za słowo na "ś" to wtedy nie ma sprawy.

A co to za klub "Chcemy osłabienia Rosji w regionie"? Czy chodzi o fałszywców, którzy wysyłają swoich rodaków (rzekomych) na pewną śmierć w imię przyszłego dobra imperialistycznych zapędów Wujka Joe? Jeśli chodzi o ten klub to mam go głęboko w poważaniu.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 29.05.2011 o godz. 13:39.