7 kotów napisał(a):

Tak. W kwestii bana za kontestowanie swojego poparcia dla prezydenta Gruzji. Chyba, że był jednak za słowo na "ś" to wtedy nie ma sprawy.
A co to za klub "Chcemy osłabienia Rosji w regionie"? Czy chodzi o fałszywców, którzy wysyłają swoich rodaków (rzekomych) na pewną śmierć w imię przyszłego dobra imperialistycznych zapędów Wujka Joe? Jeśli chodzi o ten klub to mam go głęboko w poważaniu.