Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45444
Stary 29.05.2011, 12:32
fan01 napisał(a):Wyświetl post
Z drugiej strony obliczyli też, że przez ostatnie kilkanascie miesiecy na transferach Z klubu Wisła zarobiła 9 mln euro. Patrząc na to, ta szóstka nie wyglada juz tak bardzo kosmicznie.
Patrząc na to realnie, nie jest to możliwe byśmy wydali 6 milionów euro. Niedawno była mowa o tym, że Wisła ma się bilansować - to A. B - nie wierzę w to, że Cupiał oszalał na punkcie Valcxa i nagle wyłoży mu tyle kasy ile dusza zapragnie. Myślę, że wydatki przekroczą te z zimy ale łącznie z prowizjami myślę, że zmieścimy się w sumie 2,5 - 3 milionów euro.

PS. Kwota, którą napisałem jest może zawyżona, ale ciężko jest oszacować ile bedą kosztować prowizje dla zawodnika i menadżera. Zakładam, że Wisła wydała w okienku zimowym na transfery niewiele mniej niż 2 miliony euro - bo za Meliksona 700 tysięcy, za Genkova 500 tysięcy, ale nie wierzę, że prowizji nie dostali menadżerowie Jaliensa i Pareiki plus sami zawodnicy
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 29.05.2011 o godz. 12:39.
Odpowiedz cytując