PatriX napisał(a):

|
a szkoda, bo każdy, czy to pokemon, czy "osoba z długoletnim stażem" mogłaby sobie wyrobić na ich podstawie własne danie.
|
Nieprawda.
Wystarczy taka wymiana zdań:
Ktoś: - rav kasuje posty, z którymi się nie zgadza.
Ja: - nieprawda. przede wszystkim kasuję posty, które łamią regulamin, bądź zawierają kłamstwa.
W 90% przypadków ocena powyższej dyskusji zależy tylko i wyłącznie od tego kto kogo lubi lub nie. Bo ani ja nie zamierzam publicznie analizować przypadku każdego posta (a już szczególnie przypadku, gdzie to nie ja kasowałem), ani osoby "pokrzywdzone" nie opiszą rzetelnie sytuacji.
I tak własne zdanie wyrabiane jest nie na podstawie argumentów, a na podstawie sympatii czy zasług.