Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1380
Stary 29.05.2011, 10:18
Bąbel napisał(a):Wyświetl post
Może ktoś wrzucić cały mecz z Zagłębiem Lubin?
Zagłebie Lubin - Wisła Kraków

1 GB | 720 x 400 | 1000 kbps | Orange Sport PL



Pierwsza Połowa

Kod:
http://www.multiupload.com/BW448R2SEH
http://www.multiupload.com/ZX120H3A55
Druga Połowa

Kod:
http://www.multiupload.com/9BSU80XKVX
http://www.multiupload.com/OIZDN78CKZ
Odpowiedz cytując