wwf napisał(a):

|
W Orange sport info, redaktor Krzysztof Mrówka z Interia.pl mówi że podobno na transfery chcemy wydać 6 milionów euro (mi by wystarczyło nawet tyle w złotych), a do ataku ma przyjść Holender w wieku 31 lat, i jest to zawodnik o takim nazwisku, że po tym transferze polska liga nie będzie już tym czym była do tej pory. Ma to być jakaś wielka gwiazda jak na polskie warunki.
|
Chyba mu się sufit na łeb upadł.
Edit:
Thaboreth napisał(a):

Ten koleżka urodził się w tym samym mieście (?) co Maaskant
