Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45438
Stary 29.05.2011, 09:47
wwf napisał(a):Wyświetl post
W Orange sport info, redaktor Krzysztof Mrówka z Interia.pl mówi że podobno na transfery chcemy wydać 6 milionów euro (mi by wystarczyło nawet tyle w złotych), a do ataku ma przyjść Holender w wieku 31 lat, i jest to zawodnik o takim nazwisku, że po tym transferze polska liga nie będzie już tym czym była do tej pory. Ma to być jakaś wielka gwiazda jak na polskie warunki.
Chyba mu się sufit na łeb upadł.

Edit:
Thaboreth napisał(a):Wyświetl post
On ma 31 lat.

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=12557
Ten koleżka urodził się w tym samym mieście (?) co Maaskant
Ostatnio edytowane przez tofik : 29.05.2011 o godz. 09:52.
..
Odpowiedz cytując