|
a szkoda, bo każdy, czy to pokemon, czy "osoba z długoletnim stażem" mogłaby sobie wyrobić na ich podstawie własne danie.
Ja jestem jednak za tym, że to czytelnicy na podstawie argumentacji sami dochodzą do pewnych wniosków, a nie wnioski są im podsuwane, poprzez kasowanie tego co ktoś napisał i ustosunkowywane się do nieistniejących już postów.
Widocznie inaczej postrzegamy dobro forum, którego ja jestem tylko mikroskopijną częścią.
Machanie szabelką tutaj, faktycznie widzę, jest bezcelowe.
Pozdrawiam, PatriX
Tylko Wisła!
|