Wyświetl pojedynczy post
PatriX
Schodowicze'05
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2547
Stary 29.05.2011, 08:50
a szkoda, bo każdy, czy to pokemon, czy "osoba z długoletnim stażem" mogłaby sobie wyrobić na ich podstawie własne danie.

Ja jestem jednak za tym, że to czytelnicy na podstawie argumentacji sami dochodzą do pewnych wniosków, a nie wnioski są im podsuwane, poprzez kasowanie tego co ktoś napisał i ustosunkowywane się do nieistniejących już postów.

Widocznie inaczej postrzegamy dobro forum, którego ja jestem tylko mikroskopijną częścią.
Machanie szabelką tutaj, faktycznie widzę, jest bezcelowe.


Pozdrawiam, PatriX
Tylko Wisła!
<<ProMIL>>
Odpowiedz cytując