Arked napisał(a):

|
Jeśli chodzi o poziom sportowy to kwestia dyskusyjna. Wpływ pewnie miały kasa i możliwość gry dla kogoś więcej niż garstki kibiców (fatalnie jest z tym w Serbii, tylko na Crvenej bywają większe liczby widzów).
|
Kilka spotkan w ktorych frekwencja to 5000-11000 reszta to spokojnie 17000-20000 tys i derby 25000...
No jakos nie widze wielkiej roznicy...