Kamyk napisał(a):

A jaką gafę strzelił Obama z Panią Królową w Wielkiej Brytanii?
Następne to śmieszny Ziobro - zapatrzony w siebie, zakłamany pseudo polityk.
Dalej to obalenie Saakaszwiliego- bardzo dobry pomysł i popieram.ścierwo jakich mało.
|
Kamyk, mam osobiscie duzo szacunku i sympatii do Gruzinow i Saakaszwiliego.
Dlatego dam Ci 24 godziny na jakies sensowne wybrniecie z prostackiego ataku na tegoz.