Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22107
Stary 28.05.2011, 22:44
LeszekABG napisał(a):Wyświetl post
Zakulisowe info, ale najprawdopodobniej stadion OTWORZĄ na kolejny sezon i nie trzeba się będzie martwić o ewentualną liczbę trybun w El. LM.
A liczby na wtorkowego totka już masz z zakulisowych informacji?
Odpowiedz cytując