Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9516
Stary 28.05.2011, 21:50
Koszulki to nic, ale podejrzewam, ze zakonczylyby sie w momencie klopoty ze znalezieniem sponsorow. Owszem to wielka inwestycja, ktora jednak przynioslaby ogromne korzysci klubowi na kazdej plaszczyznie funkcjonowania i to na lata.
Odpowiedz cytując