Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Mea
Member
Od: 06.2010
Offline
#
18698
28.05.2011, 20:40
royalmichael
napisał(a):
Podbijam i jeszcze jedno pytanie, może ktoś zna odpowiedź
http://www.wisla.krakow.pl/pl/stadion/informacje/
Z czego wynika taka rozbieżność między trybuną G a C?
No możne uwzględnili ze na C jest dołożony jeden nowy rząd krzesełek na samej górze, lecz nie wiem czy to można wytłumaczyć taką różnice.
Może uwzględnili strefę buforowa jak już kolega powyżej zauważył
Mea
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mea
Znajdź inne posty napisane przez Mea