Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
szymonw7
Member
Od: 07.2010
Offline
#
5139
28.05.2011, 19:29
Zostało jeszcze 2500 biletów
Dziś w Krakowie radość wielka,
Bo Wisełka nasza gra.
Jak tak dalej dobrze pójdzie,
To na wiosnę mistrza ma.
Aleluja, Aleluja, Aleluja, nasz TS
szymonw7
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szymonw7
Znajdź inne posty napisane przez szymonw7