Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
szymonw7
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5139
Stary 28.05.2011, 19:29
Zostało jeszcze 2500 biletów
Dziś w Krakowie radość wielka,
Bo Wisełka nasza gra.
Jak tak dalej dobrze pójdzie,
To na wiosnę mistrza ma.
Aleluja, Aleluja, Aleluja, nasz TS

Odpowiedz cytując