Wyświetl pojedynczy post
Olgga
Junior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1505
Stary 28.05.2011, 18:20
Ochalik dziś wypowiadał się tv i mówił że bedzie jakaś niespodzianka ale raczej w oprawie meczu...że piłkarze zostaną godnie przywitani....No ciekawe ciekawe Już się nie mogę doczekać!
Odpowiedz cytując