Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Olgga
Junior Member
Od: 05.2011
Skąd: Kraków
Offline
#
1505
28.05.2011, 18:20
Ochalik dziś wypowiadał się tv i mówił że bedzie jakaś niespodzianka ale raczej w oprawie meczu...że piłkarze zostaną godnie przywitani....No ciekawe ciekawe
Już się nie mogę doczekać!
Olgga
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Olgga
Znajdź inne posty napisane przez Olgga