Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4060
Stary 28.05.2011, 17:28
Mój skromny apel to żeby podporządkować się i przyłączyć się do (ewentualnego) niedopingowania piłkarzy przez 1 połowę. Fajnie by było pokazać jedność.

*Osobiście też bym wolał dopingować cały mecz, ale uszanuję (ewentualną - oficjalnego infa dalej nie ma ) decyzję decyzyjnych.
Odpowiedz cytując