|
Mój skromny apel to żeby podporządkować się i przyłączyć się do (ewentualnego) niedopingowania piłkarzy przez 1 połowę. Fajnie by było pokazać jedność.
*Osobiście też bym wolał dopingować cały mecz, ale uszanuję (ewentualną - oficjalnego infa dalej nie ma ) decyzję decyzyjnych.
|