Matejas_ napisał(a):

|
Wszystko ładnie pięknie ale zastanawiają słowa Ilieva. Z Partizanem osiągnąłem już wszystko - skoro osiągnął mistrzostwo i tytuł króla strzelców to dlaczego nie zostanie w Belgradzie i z Partizanem nie powalczy o LM?
|
Proste - Wisła daje mu wiecej kasy, a jakiś kit trzeba wcisnąć kibicom Partizana
