Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45410
Stary 28.05.2011, 16:51
Wszystko ładnie pięknie ale zastanawiają słowa Ilieva. Z Partizanem osiągnąłem już wszystko - skoro osiągnął mistrzostwo i tytuł króla strzelców to dlaczego nie zostanie w Belgradzie i z Partizanem nie powalczy o LM?
Odpowiedz cytując