Wyświetl pojedynczy post
Rinah
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4055
Stary 28.05.2011, 16:45
Czytam tą dyskusję i w związku z nią mam apel do wszystkich, którzy widzą bezsensowność i złą formę tego protestu:
Po prostu nie podporządkujcie się wezwaniom stowarzyszeń namawiających do braku dopingu czy innych wymierzonych w Was samych akcji. Zbuntujcie się, kibicujcie normalnie, świętujcie mistrzostwo! To będzie najlepsze, co możecie zrobić. Lepiej wyłamać się ze złej sprawy, niż robić głupstwa.

Wasze niepodporządkowanie się zmusi ludzi z SKWK i Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kibiców do zmiany tej niepoważnej i fatalnej formy protestu, bo obecna nie będzie możliwa do prowadzenia. Może to zmusi „myślicieli” z OSK do zaproponowania wszystkim czegoś bardziej sensownego. Brakiem dopingu jedynie sami sobie robimy krzywdę.
Nie musicie godzić się na to, by ktokolwiek narzucał Wam jak i kiedy macie dopingować swój zespół.
Odpowiedz cytując