Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
swojak
Junior Member
Od: 02.2011
Offline
#
45406
28.05.2011, 16:40
Kub powinien wzmacniać się zawodnikami już ogranymi i z perspektywą a nie zawodnikami trzydziesto i trzydziesto paro letnimi
swojak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do swojak
Znajdź inne posty napisane przez swojak