Wyświetl pojedynczy post
swojak
Junior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18680
Stary 28.05.2011, 16:19
Nie martwmy się czy będzie JM , tylko my wszyscy na stadion na nową trybunę do świętowania przestańmy już narzekać bo niemamy i tak wielkiego wpływu na to wszystko. Zapełnijmy nową trybunę i to jest najważnewjsze.
Odpowiedz cytując