Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
swojak
Junior Member
Od: 02.2011
Offline
#
18680
28.05.2011, 16:19
Nie martwmy się czy będzie JM , tylko my wszyscy na stadion na nową trybunę do świętowania przestańmy już narzekać bo niemamy i tak wielkiego wpływu na to wszystko. Zapełnijmy nową trybunę i to jest najważnewjsze.
swojak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do swojak
Znajdź inne posty napisane przez swojak