Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45398
Stary 28.05.2011, 15:45
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
A ja myśle, że coś musiał powiedzieć kibicom, a głupio wypuścić się "tu zarabiam 200 tys EUR, a wole 300 tys". Jak się ma 31 lat, to nie czas na sentymenty, tylko trzeba się zabezpieczyć finansowo na przyszłość.
to był na pewno jeden z argumentów , ale ja sądzę że gościu ma jeszcze ambicje zaistnieć gdzies na poważnie , nie tylko w Serbii .

poza tym gdyby liczyła się TYLKO kasa to już dawno Liga Katarska była by najsileniszą ligą piłkarską świata , a tak jednak ciągle jest nią Premier League

Co do tego przeliczania , porównywania rankingów Partizana , to przeciez wiadomo że w LM za dużo punktów sie nie ugra , jednak nie te punkty sa tam najważniejsze. Nie pamiętam ile razy Partizan był w ostatnich 15 latach w LM , ale wydaje mi się że więcej niz 3 razy .
Odpowiedz cytując