|
Markus ... rece mi opadaja jak czyta, ze te wszystkie represje, ktore sa w nas wymierzone to wynik Bydgoszczy ..... Bydgoszcz to byla tylko katalizatorem tego co predzej czy pozniej musialo nastapic ... no chyba, ze naprawde wierzysz, ze wczesniej nic sie nie dzialo, nikt sie kibicow nie czepial ....
|