Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45394
Stary 28.05.2011, 15:06
nasz przyszły zawodnik mówi:
- W przyszłym sezonie nie będę już grał w Partizanie. Odchodzę z klubu. Osiągnąłem tutaj wszystko co mogłem. Nie sądzę, żeby kolejny sezon był taki dobry jak obecny. Chcę, żeby fani zapamiętali mnie tylko z dobrych meczów - powiedział 31-letni napastnik.

W tym momencie nie wiem co myśleć o jego zatrudnieniu.
Odpowiedz cytując