|
nasz przyszły zawodnik mówi:
- W przyszłym sezonie nie będę już grał w Partizanie. Odchodzę z klubu. Osiągnąłem tutaj wszystko co mogłem. Nie sądzę, żeby kolejny sezon był taki dobry jak obecny. Chcę, żeby fani zapamiętali mnie tylko z dobrych meczów - powiedział 31-letni napastnik.
W tym momencie nie wiem co myśleć o jego zatrudnieniu.
|