|
Kolejka o 14:30 na 10 minut stania, więc jak widać idzie bardzo sprawnie - wszystkie kasy otwarte. Ludzi trochę się kręci, więc mam cichą nadzieję na komplet.
A co do pytań o bilety ulgowe bez dokumentu - chciałem kupić koledze ulgowy nie mając jego legitymacji i dziewczyna w okienku się nie zgodziła, choć udawało mi się to na wcześniejszych meczach. Tak więc na dwoje babka wróżyła. Pozdrawiam
|