Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
plomien23
Member
Od: 09.2010
Offline
#
45393
28.05.2011, 14:21
Taa ale o tym że w LM grali to zapomniałeś a w Polsce jakiś klub LM? ojjj ciężko sobie przypomnieć więc nie dramatyzuj. Co z tego że mamy stadiony "mamy" jezeli połowa z nich chociaż że nowa to sami wiecie ile im brakuje do normalnego stanu.
plomien23
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do plomien23
Znajdź inne posty napisane przez plomien23