Wyświetl pojedynczy post
plomien23
Member
 
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45393
Stary 28.05.2011, 14:21
Taa ale o tym że w LM grali to zapomniałeś a w Polsce jakiś klub LM? ojjj ciężko sobie przypomnieć więc nie dramatyzuj. Co z tego że mamy stadiony "mamy" jezeli połowa z nich chociaż że nowa to sami wiecie ile im brakuje do normalnego stanu.


Odpowiedz cytując