Ja się niektórym dziwie. Gość przychodzi w wieku 31 lat i mówi się, że stary. Co w takim razie robiła Barcelona sprowadzając kilka lat temu 34 lub 35 letniego Larsona [trapionego kontuzjami]. Właśnie takim archaicznym myśleniem, że 31 letni zawodnik jest stary jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Na Cyprze nie patrzyli w metrykę tylko na umiejętności i już nas wyprzedzili o jedną długość. Serbska liga również jest silniejsza od naszej więc nie rozumiem skąd ten lamet.
AYALA napisał(a):

|
Radovic Legie kosztował 800 tyś € miał wtedy 22 lata.
|
I co osiągnął z tą Legią przez te kilka lat pobytu

Rozwinął się jakoś znacząco w kwestii piłkarskiej

Pierwszy sezon miał dobry, a później równia pochyła i jego słynne już w lidze próby wymuszania fauli i tak zapewne byłoby nadal tylko już tak nie robi, bo sędziowie przestali się na to nabierać.