Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45389
Stary 28.05.2011, 14:10
Ja się niektórym dziwie. Gość przychodzi w wieku 31 lat i mówi się, że stary. Co w takim razie robiła Barcelona sprowadzając kilka lat temu 34 lub 35 letniego Larsona [trapionego kontuzjami]. Właśnie takim archaicznym myśleniem, że 31 letni zawodnik jest stary jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Na Cyprze nie patrzyli w metrykę tylko na umiejętności i już nas wyprzedzili o jedną długość. Serbska liga również jest silniejsza od naszej więc nie rozumiem skąd ten lamet.

AYALA napisał(a):Wyświetl post
Radovic Legie kosztował 800 tyś € miał wtedy 22 lata.
I co osiągnął z tą Legią przez te kilka lat pobytu Rozwinął się jakoś znacząco w kwestii piłkarskiej Pierwszy sezon miał dobry, a później równia pochyła i jego słynne już w lidze próby wymuszania fauli i tak zapewne byłoby nadal tylko już tak nie robi, bo sędziowie przestali się na to nabierać.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując