@buczo1985: teren jest jako tako uprzątnięty, ale np. płot od strony Reymana nie jest skończony. Cały czas kręcą się tam pracownicy i robią ostatnie poprawki. Ogólnie to morze asfaltu i ziemia, na której będzie rosła trawka

Żadnych wodotrysków.
Jeszcze przed otwarciem kas jakaś pani biegała z naklejkami na nowe kołowroty czyli rzeczywiście wszystko było przygotowywane na ostatnią chwilę.
Nie wiem czy zdradzę jakąś wielką tajemnicę, ale klub rozwiesza "mistrzowskie plandeki" na ścianach stadionu (np. "Witamy kibiców Mistrza Polski").
Co do telebimów to nie miałem czym zrobić zdjęć, ale widziałem jak wyświetlały plansze meczowe i potem jakieś ustawienia. Całość utrzymana w niebieskiej kolorystyce
P.S. Jak ktoś jeszcze nie ma biletów to czym prędzej do kas. Kolejka nie jest wielka, ale wszystkie kasy są otwarte i bilety szybko schodzą.