|
Moim zdaniem najlepiej na sam początek uderzyć w kase klubową żeby postawili sie za kibicami i wreszcie zaczeli cos robic ku temu zeby nie zabijac srodowiska kibicowskiego a dokąd mają kase za bilety i pamiątki nic ich nie ruszy i bedziemy sobie tak protestowac ,protestowac az "Anglia" sama sie zrobi bez niczyjej pomocy
|