Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Saturas
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Bieżanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5122
Stary 28.05.2011, 13:35
mateo9738 napisał(a):Wyświetl post
Hej, dawniej kupowałem bilety dla znajomych i przy zakupie nie wymagana była ich legitymacja studencka, teraz pisze ze jest wymagana. Mam pytanie czy to jest tylko tak pisze czy faktycznie kolega musi osobiscie przyjechac i kupic (nie ma jaki mi przekazac legitymacji)
Niech ci zeskanuje i podeśle mailem, potem wydrukuj. U mnie przeszło.
Odpowiedz cytując