ile kosztuje parkometr nad dworcem - te nowe ?
Nie nad krakowska, tylko to nalezace do dworca.
3 h za godzine
mam ;
http://www.zikit.krakow.pl/images/st...refa/kraw.html
inaczej się zapytam -
strefa C - czyli parking nad dworcem , to placi sie w robocze od 10 do 18.
Wiec dizisaj teoretycznie jest za free
?