kriswisla napisał(a):

sorry dopiero zauwazyłem,protestowac trzeba ale nie w formie braku dopingu bo to huj nie protest,gdy zwiazkowcy robia manife to co ,tak sobie ida w ciszy i spokoju
|
Niejednokrotnie rozpoczynają głodówkę. Są różne formy protestu i różne jego efekty. Przypominam, że nie tylko walczymy z "Matołem" i jego Ryśkami, ale także z Ekstraklasa S.A. i PZPN, bo to oni rozpoczęli ograniczanie wolności słowa na trybunach i oni mają największy interes w tym by na trybunach był klimat rodem z teletubisów. Ekstraklasa jak i PZPN chcą, aby kibice dopingowali jak najgłośniej. To zwiększa atrakcyjność meczu. Problem w tym, że to oni również chcą układać teksty przyśpiewek.