Wyświetl pojedynczy post
misiak_abg
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4026
Stary 28.05.2011, 13:06
kriswisla napisał(a):Wyświetl post
sorry dopiero zauwazyłem,protestowac trzeba ale nie w formie braku dopingu bo to huj nie protest,gdy zwiazkowcy robia manife to co ,tak sobie ida w ciszy i spokoju
No ok, ale żeby "robić manife" trzeba dysponować jakąś przyzwoitą siłą. A czy my taką mamy?
I po czym to ocenić? Po meczu z Lechem, czy też po 10 minutowej ciszy na derbach? Czy po dyskusji na tym forum? Jeżeli tak to możemy już dziś sobie dać spokój z jakąkolwiek formą protestu.
Odpowiedz cytując