Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45381
Stary 28.05.2011, 13:05
tofik napisał(a):Wyświetl post
Tego nie napisałem. Istotne jest dla mnie, że facet był wiodącą postacią drużyny która się NIE kompromituje.
O to chodzi.
A ja nigdzie nie napisałem, że Ty tak napisałeś Troszkę się zamieszało, więc dla jasności - pytałem o to, jak wytłumaczyć to, że w serbskiej lidze tak mało strzelają, potem Ty na to odparłeś że "Partizan się nie kompromituje w pucharach", na co ja odpisałem, że Partizan to nie jest cała liga serbska, a kolejne moje zdania (w tym to podkreślone) odnosiły się raczej do ogółu ludzi tutaj się wypowiadających, a nie konkretnie do Twojej wypowiedzi. Krótko mówiąc ja pisałem o czymś innym, Ty o czymś innym, stąd te nieporozumienia.
Odpowiedz cytując