tofik napisał(a):

Tego nie napisałem. Istotne jest dla mnie, że facet był wiodącą postacią drużyny która się NIE kompromituje.
O to chodzi.
|
A ja nigdzie nie napisałem, że Ty tak napisałeś

Troszkę się zamieszało, więc dla jasności - pytałem o to, jak wytłumaczyć to, że w
serbskiej lidze tak mało strzelają, potem Ty na to odparłeś że "
Partizan się nie kompromituje w pucharach", na co ja odpisałem, że
Partizan to nie jest cała
liga serbska, a kolejne moje zdania (w tym to podkreślone) odnosiły się raczej do ogółu ludzi tutaj się wypowiadających, a nie konkretnie do Twojej wypowiedzi. Krótko mówiąc ja pisałem o czymś innym, Ty o czymś innym, stąd te nieporozumienia.