|
Kibice z Salonik też mają o nim dobre zdanie, podobno krawatów nogą nie wiązał ale grał więcej niż przyzwoicie. Poza tym grał u nich jako skrzydłowy, więc nie marudźcie, że tak mało bramek miał strzelonych!!!
p.s.
Dla wesołków, którzy zaraz zaczną na mnie nadawać skąd ja to wiem... właśnie jestem w Thessalonikach, a na uniwerku jest klub kibica.
|