Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45372
Stary 28.05.2011, 12:36
tofik napisał(a):Wyświetl post
Partizan się nie kompromituje w pucharach, tyle w temacie.
Nie wiem ile razy jeszcze to muszę napisać - PARTIZAN TO NIE JEST CAŁA LIGA SERBSKA. Albo rozmawiamy o lidze serbskiej, albo o Partizanie, czyli matematycznie rzecz ujmując o 1/16 ligi serbskiej. Tak że sam transfer Ilieva, z bardzo dobrej klasy (zachowując pewne proporcje) ekipy Partizana wręcz trzeba by było ocenić pozytywnie, ale mówienie, że cała liga serbska jest lepsza, od całej ligi polskiej jest bzdurą. Po prostu mieszają się tutaj w dyskusji dwa różne wątki, a więc wątek siły Partizana, i wątek siły ligi serbskiej.
Odpowiedz cytując