Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18674
Stary 28.05.2011, 12:24
Akurat przy 33 tysięcznym stadionie na mecze Ekstraklasy na pewno zostanie sporo biletów, a na mecze topowe też pewnie wszystkie szybko nie zlecą. Ciekawi mnie czy będziemy w stanie sprzedać 15k karnetów? Chyba to jest niemożliwe.
Odpowiedz cytując