Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45368
Stary 28.05.2011, 12:16
rw88 napisał(a):Wyświetl post
Właśnie miałem o tym pisać Dodatkowo u nas to można wytłumaczyć tym, że liga bądź co bądź jest wyrównana, a tam?
Iliev to nie napadzior typowy.
To świadczy o indolencji tamtejszych napastników, ale to nie nasz problem.
Ostatnio edytowane przez JrQ- : 28.05.2011 o godz. 12:19.
Odpowiedz cytując