Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18673
Stary 28.05.2011, 12:16
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Ale czy 40-65 letni kibic z Wrocławia będzie w stanie kupić bilet przez Internet Może nie 1 tys. ale tak z 200 biletów według mnie powinno zostać na dzień meczowy. 200 z 33 tys. to i tak symboliczna ilość

pisząc co 33 tys. aż można się rozmarzyć na temat stadionu... szkoda tylko, że rzeczywistość jest ponura ;/
no młody nie rób z nas nie kumatych emerytow ,zebys sie jeszcze nie zdziwił
Odpowiedz cytując