alkoholik napisał(a):

|
Zastanawiam się czy jest się tak bardzo znowu z czego cieszyc otwarcie Trybuny Północnej może też oznaczać przygotowania do zamknięcia trybuny Wschodniej przez te całe systemy oddymiania.
|
Jeżeli jest tak jak piszesz to tym bardziej powinniśmy się cieszyć, im wcześniej zaczną tym szybciej skończą.