Wyświetl pojedynczy post
michal.1906
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18670
Stary 28.05.2011, 12:02
alkoholik napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam się czy jest się tak bardzo znowu z czego cieszyc otwarcie Trybuny Północnej może też oznaczać przygotowania do zamknięcia trybuny Wschodniej przez te całe systemy oddymiania.
Jeżeli jest tak jak piszesz to tym bardziej powinniśmy się cieszyć, im wcześniej zaczną tym szybciej skończą.
Odpowiedz cytując