Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4023
Stary 28.05.2011, 11:51
SkMk napisał(a):Wyświetl post
Milicja nie zniszczyła ruchu kibicowskiego na Wiślę, żydy za najlepszych czasów tez nie dały rady, a teraz wykańcza Nas sukces i banda pokemonów na trybunach.

Najgorsze jest to, że to ci ludzie chcą nadawać ton na trybunach, bo przecież jest wolność, równość i demokracja.
gówno a nie demokracja. jak jakiemuś złamasowi nie pasuje i nie potrafi się dostosować to niech nie przychodzi na mecz !

jak nie będzie dopingu przez cały mecz to zamknąć twarze i oglądać przecież po to przyszliście! a potem grzecznie do domu.

dlaczego tak wy poprawni politycznie denerwujecie się że nie bedzie dopingu a nie denerwuje was że nie wbiegniemy na murawę? dlaczego was nie denerwuje że przed wejściem jest cenzura szalików?
dlaczego nie interweniujecie jak chłopaków zamykają za koszulki?
dlaczego nic nie robicie jak Basałaj wprowadza cenzurę na oprawy?
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując