Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45362
Stary 28.05.2011, 11:45
HEDu napisał(a):Wyświetl post
widze że w serbskiej ekstraklasie tak jak u nas, lider ma 13 goli. nic tylko gratulować.
Właśnie miałem o tym pisać Dodatkowo u nas to można wytłumaczyć tym, że liga bądź co bądź jest wyrównana, a tam?
Odpowiedz cytując