Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 9.
Wyświetl pojedynczy post
suchyTSW
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Warmia i Mazury
Offline
#
1684
28.05.2011, 11:42
Wisła - Polonia W. 4:2 (1:0)
Skład: Pareiko - Burliga, Chavez, Sivakov, Paljic - Melikson, Wilk, Sobolewski - Małecki, Żurawski, Kirm
Zmiany: Garguła, Rios, Genkov
Gole: Żurawski, Małecki, Wilk, Genkov
suchyTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do suchyTSW
Znajdź inne posty napisane przez suchyTSW