Kamyk napisał(a):

A jaką gafę strzelił Obama z Panią Królową w Wielkiej Brytanii?
Następne to śmieszny Ziobro - zapatrzony w siebie, zakłamany pseudo polityk.
Dalej to obalenie Saakaszwiliego- bardzo dobry pomysł i popieram.ścierwo jakich mało.
|
wdech.....wydech...adin,dwa...a teraz powiedz o co ci chodzi z Ziobrą i Saakaszwilim