Wyświetl pojedynczy post
mIcHaL666
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18664
Stary 28.05.2011, 11:26
Właśnie ciekawi mnie czy JM się pojawi na stadionie? Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale w poprzednich latach jak zdobywaliśmy mistrza chyba był obecny?
Odpowiedz cytując