crazykaro napisał(a):

|
Tak śledze ten watek od pewnego czasu i zauważyłem że jest tu takie towarzystwo wzajemnej adoracji które zaciekle by chciało walczyć o wolność słowa i gdy pojawi się ktokolwiek kto ma inne zdanie to od razu zaczyna się na niego nagonka do tego stopnia że poźniej pojawiają się wpisy w temacie z prośbami do moderatorów o blokowanie jakiegoś użytkownika bo ma inne poglądy. I to jest przykład ksiązkowy przykład hipokryzji. "Wojownicy o wolność słowa" chcą banować za poglądy. [...]
|
kilka godzin poźniej w innym temacie...
crazykaro napisał(a):
I z tego powodu trzeba założyć nowy temat?
Do zamknięcia!
|
Drzazgę w czimś oku widzisz we własnym belki nie dostrzegając

To się nazywa "moralnością Kalego"
Widzę, że to forum coraz mocniej obniża swoją wiarygodność i poziom. Zamykanie niewygodnych tematów, nierównomierne traktowanie i to o zgrozo, dysproporcja w traktowaniu pomiędzy starymi forumowiczami a pokemonami jest na korzyść tej drugiej grupy. Pokemonom wolno bezkarnie pisać kilka postów jeden pod drugim (vide niejaki zyber77), wyręczać modów wypisując, który temat jest do zamknięcia. Z tego co pamiętam z czasów kiedy się tutaj jeszcze wpisywałem za coś takiego był ban.
Zaś w temacie osobiście choćby z racji wieku jestem już raczej piknikiem, aniżeli Kibolem, ale całkowicie solidaryzuję się z protestem mało tego zamykając stadiony za nic Donald Tusk i jego pachołki sami zrównali Nas wszystkich określając Nas mianem Kiboli. Niech nikt mi nie wciska tekstów o pampersach i gimnazjalistach, bo na Wisłę chodzę od 1986 roku i pamiętam lepsze i gorsze czasy, ale zawsze przynajmniej na trybunach była Wolność. Nie mówię tu o jakichś bandyckich ekscesach typu kopanie operatorki itp. ale jeśli trybuny miały coś do powiedzenia to potrafiły to wykrzyczeć wbrew tzw. polit-poprawności. Dlatego też forma milcząca tego protestu nie za bardzo mi odpowiada, ale powtarzam najważniejsza jest Kibicowska
Jedność i Solidarność. Pamiętam, że było Nas stać na taką Solidarność z Kibicami Lechii, kiedy graliśmy w Sosnowcu i protestowaliśmy za ukaranie ich przez postkomuchów z pzpn-u za patriotyczny transparent przypominający o agresji sowieckiej na Polskę.
Jak wcześniej napisał tutaj bardzo mądrze Kot, Ultrasi potrafili zaakceptować trudny kompromis i dostosować się doń na derbowym meczu, za co przejechała się po nich Kibicowska Polska, grubymi szpilkami wbijając... Dlatego też mam nadzieję, że i druga strona dostosuje się do braku dopingu i w milczeniu obejrzymy ten ostatni mecz. Wiem że starzy wyjazdowicze rozsiani są po wszystkich trybunach Naszego stadionu i jestem przekonany, że Ludzie chodzący na Wisełkę w latach 70-tych i 80-tych wiedzą co to jest Solidarność Kibicowska. Więc jeśli gdzieś znajdzie się jakiś pokemon próbujący zburzyć Naszą jedność, znajdzie się kilka osób w sposób kulturalny i delikatny uświadamiając mu, że nie czas i miejsce na tego typu zachowanie.
P.S.
Jesteś moderatorem

Wygląda mi na to, że nie, więc to nie Ty podejmujesz decyzję o tym jaki temat jest do zamknięcia a jaki nie. Nie podoba się to nie właź, a tymbardziej nie komentuj.
Jeśli jeszcze czegoś nie rozumiesz to wróć do szkoły podstawowej.