Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 9.
Wyświetl pojedynczy post
farciarz
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
1683
28.05.2011, 10:51
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 3:1 (1:0)
Skład:
Pareiko - Burliga, Chavez, Kowalski, Paljić - Wilk, Sobolewski, Melikson - Kirm, Żurawski, Małecki
Zmiany:
Genkov, Garguła, Rios
Bramki:
Kirm, Żurawski, Małecki
farciarz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do farciarz
Znajdź inne posty napisane przez farciarz